Serwis i naprawa laptopów

Twój laptop zawiesza się? Zleć nam naprawę. 

 

Wraz z upływem czasu, system operacyjny Windows stopniowo zwalnia oraz się zawiesza. Nie jest to usterka sprzętu i naprawa laptopa  nie jest konieczna. Wystarczy zainstalować system od nowa. Po tej operacji twój laptop będzie działał jak nowy.

 

Dodatkowe korzyści z instalacji systemu to: aktualizacja sterowników i oprogramowania, wyczyszczenie dysku z niepotrzebnym plików instalowanych przez program.

 

Powierzając nam instalację systemu masz pewność, że zainstalujemy odpowiedni system z dedykowanymi sterownikami i wykorzystasz całą, drzemiącą w laptopie moc.


Rozbita matryca w twoim laptopie? Zleć nam naprawę.

 

Matryca to jeden z delikatniejszych elementów, które posiadają laptopy. Coś spadło na ekran lub zamknąłeś obudowę z długopisem na klawiaturze? Wystarczy chwila nieuwagi aby porysować lub  spowodować pęknięcie matrycy.

 

Serwis i naprawa tego elementu laptopa wymaga profesjonalnego sprzętu i odpowiedniej wiedzy. Nieumiejętna ingerencja wewnątrz sprzętu może spowodować trwałe uszkodzenia pozostałych komponentów.

 

U nas naprawa rozbitej matrycy zostanie przeprowadzona z należytą starannością. Nasz serwis posiada niezbędny sprzęt oraz przeszkolony personel, który dokona tej naprawy.

 

Nie działają klawisze w twoim laptopie? Zleć nam naprawę.

 

Klawiatura zużywa się z czasem. Jej zużycie uzależnione jesy od sposobu w jaki jej używasz oraz sposobu jej wykonania. Oprócz zużycia fizycznego, które odznacza się brakiem farby na klawiszach, występuje zużycie ukryte. Objawem jego są pojedyncze, niedziałające klawisze lub nawet całe ich rzędy. Wymiana klawiatury może też być konieczna przy zalaniu lub spaleniu klawiszy.

Wydaje się, że klawiatura jest łatwa do wymiany i możesz zrobić to sam. Zależy to jednak od typu i konstrukcji laptopa. Przy samej wymianie klawiatury należy zwrócić uwagę na to, aby nie porysować i nie powyginać obudowy, przez co laptop może ulec dalszym uszkodzeniom.


Zastanów się więc, czy serwis nie lepiej zlecić to zadanie specjalistom z odpowiednim sprzętem, którzy zagwarantują Ci, że klawiatura będzie działać i wyglądać jak nowa, a jej wymiana nie uszkodzi innych elementów.


Twój laptop ma czarny ekran? Zleć nam naprawę.

 

Uszkodzenie mechaniczne matrycy to nie wszystko, co może się wydarzyć. Wpadanie obrazu w ciemne, bądź jasne kolory, migotanie, pojawianie się plam lub zmiany kolorów pikseli mogą wynikać z awarii systemów zewnętrznych.

Naprawa matrycy uzależniona jest od złożoności uszkodzenia. W niektórych przypadkach korzystniejsza może być wymiana matrycy niż jej serwis. O tym wszystkim można zdecydować dopiero po dokładnej analizie uszkodzenia.

Nie musisz się jednak od razu martwić się o przyszłe koszty. Wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę i wycenę, po której zdecydujesz, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze. 


Twój laptop nie ładuje się? Zleć nam naprawę.

 

Częstą przypadłością laptopów jest uszkodzenie układa zasilania, które objawia się wyczerpaniem baterii i brakiem możliwości korzystania z urządzenia. Przyczyn takiej awarii może być wiele: przepięcie w instalacji elektrycznej i uszkodzenie układu w komputerze, podłączenie niewłaściwej ładowarki do laptopa i spalenie układu.Niezależnie od uszkodzenia nasz serwis wykona rzetelną wycenę sprzętu, a następnie przeprowadzi profesjonalną naprawę urządzenia.

 

 

Powyżej opisane usterki to najczęstsze awarie i uszkodzenia laptopów. Nasz serwis wykonana każdą naprawę urządzenia. Nie ma dla nas napraw nie do zrealizowania.

 

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała naprawa?
Wypełnij formularz, a wycenę otrzymasz
do 24H !!!
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Marka i model urządzenia:
Opisz szczegółowo rodzaj usterki:
Znasz już koszt naprawy
Przynieś urządzenie osobiście do serwisu
(Rynek 13, Sucha Beskidzka)
Pracujemy: PON-PT: 9:00-17:00 , SOB: 9:00-14:00
lub zamów kuriera
U nas naprawisz tablety, telefony, laptopy
takich marek jak: