Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Twój telefon na rozbity wyświetlacz LCD, panel dotykowy bądz szybkę? Zleć nam naprawę.

 

Przez przypadek uszkodziłeś wyświetlacz w swoim telefonie. Nawet drobna ryska lub pozornie wyglądające pęknięcie może doprowadzić do większej awarii. Uszkodzenie matrycy spowoduje w niedalekiej przyszłości zaczernienie całego ekranu.

 

Na skutek czego, używanie telefonu będzie niemożliwe.
 

Nie czekaj na ten moment i odwiedź nasz serwis telefonów komórkowych. Wykonanym bezpłatną diagnostykę urządzenia i przygotujemy kosztorys naprawy. Nasz serwis posiada niezbędny sprzęt i wiedzę do wykonania takiej naprawy.W słuchawce słyszysz trzaski, ktoś Ciebie nie słyszy, miga ekran,  a może brak reakcji na ładowarkę? Zleć nam naprawę.

 

Telefon komórkowe ulegają również mniejszym awarią. Dlatego ważny jest ich odpowiedni serwis i konserwacja. Wymiana oprogramowania lub jego aktualizacja to już konieczność. Obecnie telefony komórkowe to małe komputery, które z czasem działają coraz wolniej.


Nasz serwis telefonów komórkowych oferuje:

Nieprawidłowa karta SIM, brak polskiego języka, telefon się zawiesza albo wolno pracuje? Zleć nam naprawę.


Nie raz możemy okazyjnie kupić telefon zagranicą. Takie urządzenia zazwyczaj nie posiadają menu w języku polskim oraz nie można używać w nich kart SIM polskich operatorów.

Dla nas to nie problem.

Usuniemy blokadę simlock. Dzięki temu Twój telefon będzie mógł pracować z każdą kartą SIM na Świecie. Dodatkowo wgramy najnowsze oprogramowanie w języku polskim.

 

 

Telefon został zalany przez deszcz a może wpadł do akwarium? Zleć nam naprawę.

 

Stało się! Zalałeś swój telefon komórkowy. Nic w tym dziwnego, smartfony to coraz bardziej integralna część naszego życia i przez to są narażone na zalanie. Może to być napój gazowany lub deszcz.

Zalanie telefonu to nie koniec świata.

Po pierwsze, nie panikuj. Odłącz go od źródła zasilania, wyjmij baterię. Osusz całość.

Jeśli masz podejrzenie, że płyn dostał się do środka obudowy, nie sprawdzaj czy telefon działa i nie włączaj go. Przynieś lub wyślij go do nas, przeprowadzimy bezpłatną diagnozę i wycenę. Naprawa wcale nie musi być kosztowna. Pamiętaj, że możesz go uratować.

 

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała naprawa?
Wypełnij formularz, a wycenę otrzymasz
do 24H !!!
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Marka i model urządzenia:
Opisz szczegółowo rodzaj usterki:
Znasz już koszt naprawy
Przynieś urządzenie osobiście do serwisu
(Rynek 13, Sucha Beskidzka)
Pracujemy: PON-PT: 9:00-17:00 , SOB: 9:00-14:00
lub zamów kuriera
U nas naprawisz tablety, telefony, laptopy
takich marek jak: